Mortimer english

English for MINIS - kurz pro děti 2-5 let - pondělí 15:30-16:15

Speciální výukový koncept pro děti od dvou let. Děti jsou zde zábavně a nenásilně seznamovány s angličtinou pomocí velké spousty pomůcek, her a písniček. Právě v tomto věku je dětský mozek nejvnímavější pro učení se jazykům. Pokud je dítě seznamováno s cízím jazykem pravidelně, naučí se gramatiku a přízvuk cizí řeči tak přirozeně, jako se naučí svůj rodný jazyk.

Na začátku kurzu je hlavní prioritou porozumění řeči a vyslovení jednotlivých slov.

Výukový set pro tento kurz obsahuje výukovou knihu, pohádkovou knihu s příběhem rytíře Mortimera, omalovánku, 2 CD a sadu samolepek.

Lektorka: Hana Jizbová

   

English for Children 1 - kurz pro děti 5-6 let - středa 15:45-16:30

English for Children 1- kurz pro děti 6-7 let - středa 16:45-17:30

English for Children je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček. Jsou to návazné kurzy, které byly poskládány přesně pro děti od čtyř do deseti let. Základy gramatiky jsou dětmi chápany přirozeně a samozřejmě. Později, při výuce ve škole, je pak pro ně mnohem jednodušší přizpůsobit se souhrnnému učení.

Ve výukovém setu najdou děti učebnice doplněné CD nosiči, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů.

English for Children staví na uznávané a ověřené metodě kopírující výuku mateřského jazyka.

Lektorka: Hana Jizbová

 

English for Children 2 pokročilý - kurz pro děti 8-10 let - středa 17:45-18:45

English for Children je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček. Jsou to návazné kurzy, které byly poskládány přesně pro děti od čtyř do deseti let. Kurzy jsou opět doplněny originální učebními materiály. Výborně se hodí i pro děti s poruchami učení. English for Children staví na uznávané a ověřené metodě kopírující výuku mateřského jazyka.

Ve výukovém setu najdou děti učebnice doplněné CD nosiči, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů.

Lektorka: Hana Jizbová

 

Více o Mortimer English zde.